Astro: počasí – červen 2015

Červen 2015:

V červnu bude poměrnětřešně stálé počasí, protože nastane málo aspektů. Silný vliv Jupitera slibuje nádherné letní počasí. Na začátku měsíce bude krásně teplo až horko, které bude kulminovat 5.6. sextilem Marse s Jupiterem.

Trigon Venuše na Saturn připadá na 7. červen 2015 a je velmi praktický, strohý a chladný. Přidejme kvintil Merkura na Jupiter společně s chladnou silou. tyto konstelace  přinesou silné deště, ochlazení a silný vítr. Projev vidíme už teď: tak tomu bylo na západě Čech, Moravu Saturn dobývá pomalu ale jistě. Avšak od 9.6. se začne postupně oteplovat a vyjasňovat vlivem sextilu Slunce a Jupitera. Od 11.6. se díky sextilu Merkura a Venuše přidá srážková činnost, ale teplo potrvá. Novoluní padne na 16. červen 2015. společně s konjunkcí Slunce a Marse přinesou velké oteplení, horko až vedro. Od 22.6. se vlivem kvintilu Jupitera a Merkura přidají i bouřky. Horko potrvá až do 27.6., kdy vlivem bikvintilu Saturna a Slunce dojde k velkému ochlazení a dešti. Chladné
a deštivé počasí potrvá až do konce měsíce.

Takový tedy má být červen 2015, jestli plánujete koupání, teď je na to pravý čas. KOncem měsíce prohloupíte. Tak uvidíme.

Předpověď počasí v minulých měsících paní astroložce Ivaně Černé z Olomouce vychází dost dobře.  Je vidět, že její sextily a kvintily mají své své slovo, které platí. Červen 2015 zřejmě nebude jiný, takže je vidět, že i na počasí tedy můžeme jít alternativně.