Astro: Oteplení pro květen

otepleníMěsíční předpověď Permazahrady podle astrologické předpovědi paní Ivany Černé z Olomouce: Oteplení je za dveřmi.
Postavení planet v květnu slibuje spíše teplejší počasí, především na konci měsíce.

 

Na začátku měsíce bude přetrvávat teplo z konce dubna, které se 2.5. může ještě zvýšit vlivem kvintilu Jupitera s Merkurem, budou i občasné přeháňky a ostrý vítr. Za úplňku 4.5. se ochladí a opozice Merkura na Saturn přinese vydatný déšť, uhodí i chladná síla.

Po úplňku

Od 6.5. dojde postupně k vyjasnění a oteplení, krásné slunečné počasí potrvá až do půlky měsíce, i když okolo 11.5. se může přechodně ochladit vlivem chladné síly. 16.5. se obloha zatáhne, bude hustě pršet, mohou přijít i přívalové deště za působení četných aspektů Saturna, Venuše, Marse a Merkura, dojde jen k mírnému ochlazení. Mokré
počasí vyvrcholí 23.5., kdy vlivem opozice Slunce na Saturn dojde i k většímu ochlazení. 26.5. dojde vlivem kvintilu Jupitera na Slunce a následně konjunkce Marse a Merkura k oteplení, vyjasnění, bude téměř letní počasí, které může být doprovázeno občasnými bouřkami. Teplé počasí potrvá až do konce měsíce. Oteplení je to hlavní.

Tak zatím dobrý!