Předpověď počasí: únor

předpověď počasíMáme tu další předpověď počasí, nahlédněte do dílny olomoucké astroložky a na konci února ji posuďte. Porovnejte ji s předpovědí počasí meteorologů. Výsledek může být zajímavý, věřte nevěřte.
V únoru se budou střídat aspekty Saturna a Jupitera, což přinese průměrný ráz počasí. Na začátku měsíce bude přetrvávat tuhá zima z předchozího měsíce, která se za úplňku a za působení Saturna na Slunce a Merkur 4.2. ještě prohloubí – ještě víc se ochladí a zvýší se i srážková činnost.

Od 7.2. dojde k oteplení a vyjasnění se slunečnou oblohou bez mráčku, což způsobí aspekty Jupitera postupně na Slunce, Mars a Venuši. Teplo se bude postupně zvyšovat a zhruba v půlce měsíce bude kulminovat. Za novoluní 19.2. dojde k ochlazení a srážkám, které mohou být na horách sněhové vlivem sextilu Saturna na Venuši a při spolupůsobení chladné síly. Ke konci měsíce se ochlazení a srážky zintenzivní za aspektů Saturna postupně na Slunce, Venuši a Mars. Chladný, pošmourný a vlhký ráz počasí potrvá až do konce měsíce.

Tolik Ivana Černá

Kdo nezná povahu planet, vězte, že Saturn je studený, jak psí čumák a měsíční úplněk jeho chlad umocní. To vše se děje za působení určitých úhlů, neboli aspektů. Jupiter je nositelem tepla, ale v únoru jeho síla nepostačí. Když si ale počkáte do března, uvidíte fofry. Pokud jde o teplo, tak na letošní březen se můžete těšit.